Praca szuka człowieka – Inżynier Serwisu (Automatyk, Elektryk)

2 lipca 2020

Inżynier Serwisu (Automatyk, Elektryk)

Miejsce pracy: Warszawa + praca w terenie

Opis stanowiska:

  • Montaż oraz obsługa serwisowa systemów kontroli druku i prowadzenia wstęgi marki BST w drukarniach wstęgowych
  • Prowadzenie szkoleń instruktażowych dla użytkowników systemu w drukarniach
  • Działania administracyjne: prowadzenie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych
  • Wsparcie przy instalacjach innych systemów z portfolio firm (TEWS elektronik oraz Ciemme)
  • Praca stacjonarna i w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, elektronika, automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Podstawy programowania sterowników PLC
  • Znajomość środowiska CoDeSys oraz uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • Chęć i motywacja do nauki
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Dążenie do rozwiązywania problemów, szukania rozwiązań

Zapewniamy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, która od 20 lat reprezentuje w Polsce takie marki jak SOMA, BST eltromat, Ciemme i inne.
  • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole z przyjazną atmosferą
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę z doświadczonymi w branży osobami oraz poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i premiami kwartalnymi
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z doświadczeniem i bez. Aplikacje przyjmujemy do końca lipca 2020

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@emipak.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMIPAK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Jeżeli chcecie Państwo abyśmy zachowali Państwa CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez EMIPAK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Chcesz z nami porozmawiać?

Nasz zespół specjalistów i doradców jest do zawsze Twojej dyspozycji.