Referencje

STEICO

Firma STEICO Sp. z o.o. to lider w produkcji materiałów drewnopochodnych dla budownictwa. W 2012 firma Steico zakupiła…

Drukarnia Jasło

Drukarnia Jasło działa na rynku poligraficznym od 29 lat i od lat jest partnerem biznesowym firmy Emipak. W 2021 roku ta podkarpacka…

Garbarnia Szczakowa

Wilgotność skóry jest bardzo istotna na każdym etapie produkcji. Doskonale wiedzą o tym producenci skór.  Nasz klient – jedna z…

IZOLBET

Izolbet to polska firma z dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Firma ta od ponad 10 lat korzysta z paletyzatora duńskiej marki Ehcolo.

EMBEPRESS

Firma Embepress jest przykładem firmy, która dzięki inwestycji w destylator zyskała w kilku obszarach: w aspekcie ekologicznym, logistycznym i ekonomicznym.

POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE

Polskie Zakłady Zbożowe w Krakowie to bardzo nowoczesny młyn, w pełni zautomatyzowany, stawiający na dobre i solidne rozwiązania.

BARLINEK

Firma Barlinek specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych, łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami. Dzięki zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i innowacje, Barlinek zyskał uznanie na rynku jako lider w dziedzinie ekologicznych i trwałych rozwiązań podłogowych.

BOGUCKI FOLIE

Firma Bogucki Folie istnieje na rynku od 1993 roku. Przez ten czas firma zgromadziła mnóstwo doświadczeń w zakresie produkcji, ale również współpracy z Partnerami zewnętrznymi.

Klienci o nas

„Z pełnym przekonaniem polecamy system i współpracę z Firmą Emipak, która dołożyła wszelkich starań, aby doprowadzić projekt do końca rozwiązując wszelkie trudności jakie pojawiły się po drodze.

Marek Kosiba

Drukarnia Jasło

„Dziękuję za współpracę (montaż, szkolenia personelu, naprawę systemu). Życzyłbym sobie takiej współpracy z innymi podwykonawcami”

Grzegorz Zięba

AR Packaging

„Podczas dotychczasowych realizacji projektów
Emipak Sp. z o.o. wykazała się wysokim poziomem profesjonalizmu…”

Andrzej Gajewski

STEICO

Jakość

Doświadczenie

Profesjonalizm

Doświadczenie, dzięki któremu oszczędzisz

Jako kompleksowy dostawca rozwiązań dla przemysłu drukarskiego oraz cukierniczego znajdziemy dla Ciebie i Twojego biznesu najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie rozwijać firmę.

Lat na rynku

Udanych instalacji

Europejskich marek

Zadowolonych Klientów

  • ponad 30 lat doświadczenia w branży drukarskiej
  • niezawodny serwis, który ma już ponad 2000 interwencji u naszych Klientów
  • doświadczenie w wielu branżach jak np.: drukarska, młynarska, spożywcza, drzewno-papiernicza, zoologiczna, ogrodnicza, budowlana, cukiernicza
  • zainstalowaliśmy w Polsce już ponad 60 maszyn fleksograficznych SOMA i systemów inspekcji BST na których powstają dziesiątki tysięcy opakowań znanych produktów spożywczych, kosmetycznych oraz chemii gospodarczej
  • Z dumą wspieramy przemysł drukarski i cukierniczy, zrealizowaliśmy ponad 250 udanych instalacji, współpracując z ponad 500 zadowolonymi klientami, w tym znaczącymi markami europejskimi.
  • ponad 100 publikacji eksperckich w prasie drukarskiej i cukierniczej, polskiej i zagranicznej oraz kilkadziesiąt wystąpień na konferencjach branżowych w Polsce

Chcesz z nami porozmawiać?

Nasz zespół specjalistów i doradców jest do zawsze Twojej dyspozycji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisując się do Newsletter zgadzasz się na warunki zawarte w Regulaminie

KONTAKT

Aleje Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
biuro@emipak.com.pl

BIURO | SERWIS

ul. Polnych Kwiatów 4
05-825 Opypy

EMIPAK SP. Z O.O.

KRS: 0000124695
NIP: 113-23-74-086
REGON: 015175950
Założenie firmy: 2002r.
Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 444.000 zł

© Copyright 2002 - 2023 Emipak | All Rights Reserved