Systemy
laboratoryjne

Przyrządy pomiarowe MW4300 i MW4310

Najwyższej klasy przyrządy laboratoryjne dla wymagających użytkowników

Systemy laboratoryjne MW4300 oraz MW4310 to wysokiej jakości urządzenia służące do precyzyjnego i szybkiego pomiaru wilgotności oraz gęstości.

Te nowoczesne urządzenia są bardzo proste w obsłudze. Próbki produktów mogą być mierzone bez żadnego przygotowywanie.  Nie trzeba mielić, ważyć próbki przed i po badaniu czy tez stosować odczynników chemicznych. Badana próbka nie jest modyfikowana ani podgrzewana przez co może być wykorzystana ponownie jako pełnowartościowy produkt.

Wyniki pomiarów uzyskuje się w ciągu kilku sekund. Gdy tylko próbka znajdzie się na lub w czujniku pomiarowym następuje wyświetlenie wyniku. Wszystkie wyniki przechowywane są w pamięci urządzenia. Autorskie oprogramowanie „TEWS Moisture View ©” jest zainstalowane w obu urządzeniach i pozwala sprawnie przeprowadzać analizę statystyczną zapisanych danych.

Przyrządy pomiarowe MW1150

Przyrząd pomiarowy przeznaczony do rutynowych pomiarów w laboratorium lub przy linii produkcyjnej

Mikrofalowy system pomiaru wilgotności został zaprojektowany jako mały kompaktowy przyrząd laboratoryjny, który może być również używany przy linii produkcyjnej. Wyświetlacz jest bezpośrednio przymocowany do czujnika. MW 1150 jest konfigurowany i kalibrowany za pomocą połączenia PC. Umożliwia przeprowadzanie częstych pomiarów przy rozsądnych kosztach.

System zapewnia dokładne i wiarygodne pomiary w czasie krótszym niż jedna sekunda. Wyniki są wyświetlane na 5,7-calowym monitorze LCD. Wewnętrznie można przechowywać do 250 odczytów dla 25 różnych produktów.

Przyrząd do pomiaru profili MW4420

Pomiary profili papierosów, filtrów i multifiltrów. Sortowanie, wykrywanie końca zagęszczenia, określanie pozycji cięcia itp. w laboratorium.

Stacja pomiarowa MW 4420 jest idealna do kontrolowania jakości wielu różnych papierosów, zarówno z filtrami, jak i bez.

W oparciu o technologię rezonansu mikrofalowego system mierzy wilgotność i gęstość (masa / waga) tytoniu. To, co czyni rozwiązanie wyjątkowym, to fakt, że wilgotność jest mierzona niezależnie od gęstości (i odwrotnie). Wilgotność i gęstość można określić w tym samym czasie.

Stacja testowa wykrywa wilgotność, masę i profil gęstości papierosa. Ponadto system jest w stanie zmierzyć zawartość węgla drzewnego i triacetyny w papierosach, a także NTRM (ciała obce) i może precyzyjnie wykryć położenie i stan aromatycznych kapsułek w filtrach lub określić różne sekcje multifiltra.

Zintegrowany kolorowy ekran dotykowy i zrozumiały interfejs użytkownika pozwalają systemowi dokładnie śledzić wyniki zgodnie z ISO 9000. Odczytywane i przechowywane są szczegóły pomiaru takie jak: czas, data, marka papierosa, a także minimalne, maksymalne i średnie wartości wilgotności i gęstości.

Wyniki jako wartości średnie, odchylenie standardowe, minimum i maksimum są wyświetlane graficznie. Dane mogą być eksportowane do pamięci USB w celu dalszego przetwarzania przez zewnętrzne programy, takie jak arkusze kalkulacyjne. Port Ethernet umożliwia integrację z siecią korporacyjną, stosownie do potrzeb.

Przyrząd do pomiaru profili MW4430

Pomiar profilu cygar, detekcja dens-end, określenie pozycji cięcia

Opatentowana technika pomiarowa umożliwia dokładny pomiar wilgotności i gęstości cygar niezależnie od struktury powierzchni czy koloru analizowanego cygara. Poziomy transport cygar zapewnia doskonałe rezultaty, umożliwiając obliczenie profilu wilgotności i gęstości każdej marki cygar niezależnie od średnicy każdego cygara.

Zintegrowany kolorowy ekran dotykowy i zrozumiały interfejs użytkownika pozwalają systemowi dokładnie śledzić wyniki zgodnie z ISO 9000. Odczytywane i przechowywane są szczegóły pomiaru takie jak: czas, data, marka cygara, a także minimalne, maksymalne i średnie wartości wilgotności i gęstości.

Chcesz z nami porozmawiać?

Nasz zespół specjalistów i doradców jest do zawsze Twojej dyspozycji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisując się do Newsletter zgadzasz się na warunki zawarte w Regulaminie

KONTAKT

Aleje Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
biuro@emipak.com.pl

BIURO | SERWIS

ul. Polnych Kwiatów 4
05-825 Opypy

EMIPAK SP. Z O.O.

KRS: 0000124695
NIP: 113-23-74-086
REGON: 015175950
Założenie firmy: 2002r.
Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 444.000 zł

© Copyright 2002 - 2023 Emipak | All Rights Reserved