Systemy
produkcyjne

Przyrządy procesowe MW4260/MW4270 i MW4200

Przyrządy pomiarowe online do pełnej kontroli procesu w czasie rzeczywistym

TEWS opracował gamę przyrządów procesowych, za pomocą których zawartość wilgotności, a także gęstość produktów mogą być mierzone w sposób ciągły, podczas procesu produkcyjnego. Za pomocą czujnika mikrofalowego umieszczonego w linii produkcyjnej wartości są mierzone i wizualizowane niezawodnie i dokładnie w ciągu kilku sekund z odczytami do 3 500 na sekundę. Możliwa jest zatem szybka i ukierunkowana interwencja w proces produkcji.

Przyrządy te są tworzone również z myślą o trudnych warunkach przemysłowych. Na przykład instrumenty z serii MW 42XX są opcjonalnie dostępne w kompaktowej obudowie. Dostępne są warianty ze specjalnym zabezpieczeniem przeciwwybuchowym do montażu w strefach pyłowych i gazowych Ex.

MW 4270 posiada zintegrowany dotykowy ekran TFT dla najwyższej wygody i łatwości użytkowania. MW 4260 ma wyświetlacz z trzema liniami. Wszystkie wersje można podłączyć do komputera i sterować za pomocą oprogramowania TMV. MW 4200 jest idealną alternatywą dla zastosowań, w których odległość między czujnikiem a wyświetlaczem musi być dłuższa (do 8m).

Systemy transmisyjne
MW-T

Sprawdź nasze najnowsze rozwiązanie do bel i pudełek z produktem

MW-T to liniowy, samodzielny, w pełni zautomatyzowany i bezdotykowy mikrofalowy system pomiarowy. Jest przeznaczony do określania wilgotności i masy na jednostkę powierzchni wielu różnych produktów już zapakowanych w pudełka lub przetworzonych na bele. Odczyty są niezależne od gęstości produktu. Nie jest potrzebna żadna dodatkowa waga ani żadene inne urządzenie do określenia masy towarów. Jeśli wymiar mierzonego produktu jest znany, można również zmierzyć gęstość.

MW-T może być wykorzystywany do monitorowania jakości produktów końcowych lub kontroli procesu odwrotnego. Dzięki 42 pomiarom na sekundę jeden skan produktu MW-T pokrywa prawie 80% mierzonego materiału i pozwala na 100% kontrolę procesu. MW-T jest obsługiwany za pośrednictwem zintegrowanego ekranu dotykowego lub zdalnie, za pośrednictwem przeglądarki zespołowej. Dane mogą być przesyłane do sterowania procesem.

Szybkie systemy pomiarowe MW3012

Wykonywanie 40 000 pomiarów na sekundę nie stanowi problemu dla MW3012

Szybki mikrofalowy system pomiarowy MW3012 jest przeznaczony do równoległego pomiaru wilgotności i gęstości w szybko poruszających się produktach – na przykład papierosach podczas produkcji. Wykonuje do 40 000 odczytów na sekundę. Za pomocą tego systemu pomyślnie wykonywane są pomiary online w szybko poruszających się niciach, przędzach, pomiary masy tabletek lub kapsułek żelatynowych.

MW 3012 jest również stosowany w maszynach do produkcji papierosów, a także jako czujnik masy do systemów kontroli masy oraz w maszynach do produkcji filtrów i filtrów kapsułkowych lub multifiltrów.

Pozwala on na 100% kontrolę jakości mierzonego materiału.

Chcesz z nami porozmawiać?

Nasz zespół specjalistów i doradców jest do zawsze Twojej dyspozycji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisując się do Newsletter zgadzasz się na warunki zawarte w Regulaminie

KONTAKT

Aleje Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
biuro@emipak.com.pl

BIURO | SERWIS

ul. Polnych Kwiatów 4
05-825 Opypy

EMIPAK SP. Z O.O.

KRS: 0000124695
NIP: 113-23-74-086
REGON: 015175950
Założenie firmy: 2002r.
Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 444.000 zł

© Copyright 2002 - 2023 Emipak | All Rights Reserved