Aktualności

Nowości, porady oraz ciekawostki technologiczne dotyczące rozwiązań dla przemysłu drukarskiego oraz cukierniczego.

Targi DRUPA 2024 – nowości i trendy

Targi DRUPA 2024 – nowości i trendy

Międzynarodowe targi branżowe to doskonała okazja do podpatrzenia co ciekawego branża przygotowała od ostatniej edycji. A w tym roku oczekiwania były spore, bo poprzednie targi odbyły się 8 lat temu. Targi to również doskonałe miejsce i czas na porównanie ofert różnych dostawców pod przysłowiowym jednym dachem.

czytaj dalej
DRUPA 2024 – 8 lat później – powrót w wielkim stylu?

DRUPA 2024 – 8 lat później – powrót w wielkim stylu?

Międzynarodowe Targi Drupa w Dusseldorfie wracają po 8 latach, przynosząc ze sobą nowe możliwości i wyzwania. Czy głód wiedzy i innowacji po pandemicznej przerwie przeważy nad rosnącym znaczeniem lokalnych wydarzeń? Przyjrzyjmy się, jak firmy z portfolio Emipak przygotowują się do tego prestiżowego wydarzenia.

czytaj dalej
Kalendarz wydarzeń na pierwszy kwartał 2024

Kalendarz wydarzeń na pierwszy kwartał 2024

Pierwsza połowa 2024 roku obfituje w wydarzenia w branży fleksograficznej. Okazji do spotkań z zespołem Emipak nie zabraknie. Swój udział w wydarzeniach zapowiedziały również marki, które reprezentujemy na polskim rynku. Co nas zatem czeka w najbliższych miesiącach? Poniżej przedstawiamy harmonogram eventów, które będziemy współtworzyć.

czytaj dalej
Czy poligrafia może być ”sexy”?

Czy poligrafia może być ”sexy”?

Zapewne każdy zna pytanie stare jak świat… Co było pierwsze: jajko czy kura? My stawiamy podobne pytanie, ale w zupełnie innej przestrzeni. Co jest ważniejsze: normy unijne czy człowiek i jakość jego życia? Co tak naprawdę powinno motywować drukarnię do dbania o środowisko, czy myślimy wyłącznie o regulacjach unijnych i lokalnych, czy za pewnymi decyzjami stoją wyższe cele i tzw. odpowiedzialność społeczna?

czytaj dalej
Wszystkie drogi prowadzą do SOMY

Wszystkie drogi prowadzą do SOMY

14 i 15 listopada firma SOMA otworzyła swoje drzwi dla gości z Polski i innych krajów europejskich podczas corocznego Open House. To wydarzenie, pełne nowoczesnych rozwiązań i inspirującej atmosfery, przyciągnęło branżowych profesjonalistów i pasjonatów technologii. W artykule tym przyjrzymy się, co wyróżniło tegoroczną edycję i jakie innowacje zostały zaprezentowane przez firmę SOMA.

czytaj dalej

Podcasty z naszymi specjalistami

przy współpracy ze Światem Poligrafii Professional

Jakość

Doświadczenie

Profesjonalizm

Doświadczenie, dzięki któremu oszczędzisz

Jako kompleksowy dostawca rozwiązań dla przemysłu drukarskiego oraz cukierniczego znajdziemy dla Ciebie i Twojego biznesu najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie rozwijać firmę.

Lat na rynku

Udanych instalacji

Europejskich marek

Zadowolonych Klientów

  • ponad 30 lat doświadczenia w branży drukarskiej
  • niezawodny serwis, który ma już ponad 2000 interwencji u naszych Klientów
  • doświadczenie w wielu branżach jak np.: drukarska, młynarska, spożywcza, drzewno-papiernicza, zoologiczna, ogrodnicza, budowlana, cukiernicza
  • zainstalowaliśmy w Polsce już ponad 60 maszyn fleksograficznych SOMA i systemów inspekcji BST na których powstają dziesiątki tysięcy opakowań znanych produktów spożywczych, kosmetycznych oraz chemii gospodarczej
  • Z dumą wspieramy przemysł drukarski i cukierniczy, zrealizowaliśmy ponad 250 udanych instalacji, współpracując z ponad 500 zadowolonymi klientami, w tym znaczącymi markami europejskimi.
  • ponad 100 publikacji eksperckich w prasie drukarskiej i cukierniczej, polskiej i zagranicznej oraz kilkadziesiąt wystąpień na konferencjach branżowych w Polsce

Chcesz z nami porozmawiać?

Nasz zespół specjalistów i doradców jest do zawsze Twojej dyspozycji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisując się do Newsletter zgadzasz się na warunki zawarte w Regulaminie

KONTAKT

Aleje Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
biuro@emipak.com.pl

BIURO | SERWIS

ul. Polnych Kwiatów 4
05-825 Opypy

EMIPAK SP. Z O.O.

KRS: 0000124695
NIP: 113-23-74-086
REGON: 015175950
Założenie firmy: 2002r.
Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 444.000 zł

© Copyright 2002 - 2023 Emipak | All Rights Reserved