Dzień Otwarty w firmie SOMA

Ten rok jest niezwykle dynamiczny. Świat żyje od wielu miesięcy wirusem, który zagościł na naszej planecie. Wiele firm zweryfikowało swoje dotychczasowe działania marketingowe, niektóre wydarzenia jak Targi powoli odchodzą w zapomnienie, wciąż szukamy nowych rozwiązań do komunikacji z klientem.

Marka SOMA dość szybko dostosowała swoje działania do nowych warunków. Organizowane ostatnio webinary przyciągają setki a nawet tysiące osób z całego świata. SOMA postanowiła jednak powrócić do tradycyjnych Dni otwartych, które odbywają się w Lanskroun, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Pierwsze spotkanie w 2020 roku zostało przygotowane dla Klientów z Polski. Grupa była niewielka, jednak był to celowy zabieg, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Goście przybyli tylko z Polski, aby uniknąć kontaktu z osobami z pozostałych miejsc na świecie.

Co mogli obejrzeć Klienci?

Niewątpliwą atrakcją było najnowsze rozwiązanie marki SOMA, czyli S-Mount – automatyczna naklejarka do płyt drukowych z systemem skanowania ARUN. Inne nowości, to inteligentna automatyzacja maszyny drukującej OPTIMA2, na którą składają się takie funkcje jak dynamiczne precyzyjne dostrajanie każdej pracy – Inteligent Job Tuning, automatyczne ustawianie registru i docisków – ARUN, nowoczesny system komunikacji z serwisem oraz przepływ informacji od przygotowalni, przez druk, do laminatorów i bobiniarek.

 

Oto krótka relacja z tego wydarzenia:

Zaglądamy do środka i sprawdzamy co zmieniło się w maszynie OPTIMA 2

 

S-Mount – automatyczna naklejarka do płyt drukowych z systemem skanowania ARUN

 

W oczekiwaniu na druk

 

Słoneczny dzień w Lanskroun

 

autor: Izabela Talmont