Masz Pytania? Zadzwoń!

phone   +48 22 874 01 45  

KONTAKT

EMIPAK Sp. z o.o.


02-486 Warszawa
Aleje Jerozolimskie 202

tel.  + 48 22 874 01 45
fax. + 48 22 874 01 47

biuro@emipak.com.pl

KRS: 0000124695
NIP: 113-23-74-086
REGON: 015175950
Założenie firmy: 2002 r.
Zarejestrowana przez:
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy:
444.000 zł

Compact Manipulator

W pełni pneumatyczny BPL Compact Manipulator o sztywnej konstrukcji to urządzenie przeznaczone do nisko zadaszonych pomieszczeń oraz ciągłego podnoszenia. Modułowy system przenoszenia, dostosowany do twoich potrzeb oraz ograniczonej przestrzeni roboczej. Manipulator umożliwia przenoszenie osi, bębnów i innych produktów.
Manipulator ten nie posiada przeciwwagi przez co jego obsługa jest łatwa i prosta.

 

 


 

Flexiheffer

 

W pełni pneumatyczny BPL Flexi-heffer należy do najbardziej zaawansowanych podnośników liniowych.Z BPL Flexi-heffer produkty przenoszone są niemalże na środku ciężkości. Jego ramię wyposażone jest w urządzenie ułatwiające obsługę przez co jest lekki i przyjazny dla użytkownika.
Pionowy cylinder umieszczony na kolumnie przenosi na siebie ciężar produktu

 

 


 

Master Balancer

 

W pełni pneumatyczny BPL Master Balancer umożliwia podnoszenie ciężaru do 1200kg. Unikalne zaprojektowanie pozwala wykorzystać manipulator prawie w każdej przestrzeni roboczej. Dzięki inteligentnej technologii BPL Master Balancer nie potrzebuje przeciwwagi. Łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika.

 

 


 

Przechylarka

 

Przechylarka BPL w łatwy sposób obróci Twój produkt o 90°. Jest to unikalny system przewracania na poziomie podłogi. Do załadunku i wyładunku potrzebny jest jedynie wózek widłowy. Przechylarka może być zainstalowana przy linii rozładunkowej. Przewrót towarów odbywa się w bezpieczny i kontrolowany sposób dzięki prostej obsłudze.

 

 


 

Obracarka palet

 

Obracanie palet o 180° z naszą obracarką palet jest łatwe i szybkie, można ją dostosować do wszystkich popularnych rozmiarów palet. 
Jeżeli chcesz wymienić używaną drewnianą paletę na plastykową lub inną, bądź też łatwo obrócić produkty o 180 stopni, to obracarka palet BPL będzie dla Twojej firmy idealnym rozwiązaniem.

 

 


 

Suwnice podwieszane

 

Systemy szynowe sprawdzają się idealnie przy dużych przestrzeniach roboczych.  BPL XY świetnie nadaje się do tego typu zastosowań. Dzięki niewielkiej sile potrzebnej do przenoszenia produktów system jest niezwykle łatwy w obsłudze. BPL XY składa się z 2 szyn oraz z co najmniej jednej prowadnicy. Prowadnice te wyposażone są w mobilny przenośnik linowy, specjalnie zaprojektowany przez BPL zapewniając pionowy ruch podnoszenia.

 

 


 

Wyładowarka

Dzięki Wyładowarce BPL możesz rozładowywać dowolny pojemnik w kontrolowany sposób.  Przykładowo pojemnik wypełniony małymi plastykowymi elementami może dostarczyć je bezpośrednio na linię produkcyjną. Każda wyładowarka BPL jest produkowana na zamówienie w różnych wymiarach, kątach pochylenia i stopniach automatyzacji. Nasze modułowe urządzenie oferuje rozwiązanie dla niemal wszystkich rodzajów pojemników. Najczęstsze zastosowanie to branża FMCG.

 

NASI PARTNERZY:

log1 log1 log1 log1 log1 log1 log1 log8 log8 log16

Copyright © 2008-2018 Emipak sp. z o. o.
Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

Projekt i wykonanie Profil-IT